Dr. Fatih YILMAZ

Muayene Günleri : Hafta İçi - 08:00 / 18:00
  İletişim : +90 (555) 962 45 75

Bize Ulaşın

Sayfamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sağlığınızla ilgili soru sormak, muayene, tedavi ve hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için bize mesai saatlerimiz içerisinde +90 (362) 435 35 45 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, websitemiz üzrinden canlı desteğimize online olarak bildirim gönderebilir ya da bize ulaşın (iletişim) sayfamızdan mesaj yollayabilirsiniz.

Bizden randevu talep etmeden önce sayfalarımızı inceleyerek hizmetlerimiz konusunda ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Karar verdiğinizde bizimle iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Kliniğimizde tamamlayıcı tıp uygulamalarıyla hastalıklar tedavi edilmektedir. Yani modern tıp yöntemleriyle bilimsel etkinliği kanıtlanmış doğal tedavi metodları ve doğal tıbbi uygulamalarını içeren tedavilerimiz için hastalığınızın teşhis ve tedavisinde izlenecek yolu tespit etmek üzere öncelikle holistik muayene yapıyoruz.

Bu muayene sonucunda hastalığı tedavi edip edemeyeceğimize karar verip, tedavisi mümkünse; süre, metad ve ücret konusunu hasta onayına sunuyoruz. bu aşamaya kadar olan görüşme ve ilk muayene hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

İlk muayeneye gelirken daha önceden yaptırdığınız labaratuvar, görüntüleme ve tetkik gibi raporlarınızı beraberinizde getirmeniz bizlere zaman kazandıracak ve tedavi sürecinizi hızlandıracaktır.

Karşılıklı saygı, sevgi ve güven ile birlikte pek çok hastalığı yeneceğimize eminiz.

Saygılarımızla

Loading...

İletişim Bilgilerimiz

Kale Mah. Afitap Sk.No: 18 Kat: 6 Samsun

Telefon0362 4353545 - 0555 9624575

Yer Bildirimi